Firma DELTA Tomasz Wejman istnieje na rynku od 2008 r. Przez te lata zdobyliśmy bogate doświadczenie w pracach związanych z demontażem azbestu, pracach wyburzeniowych, a także w robotach ziemnych oraz usługach transportowych.

Nasze umiejętności zdobywaliśmy współpracując z wieloma gminami, firmami, a także indywidualnymi odbiorcami naszych usług.

Setki zadowolonych ze współpracy z nami gmin z kilku województw: lubelskiego, mazowieckiego, podkarpackiego i świętokrzyskiego świadczy o profesjonalizmie wykonania powierzonych nam zadań.

Współpracowaliśmy między innymi z Firmami: DRAGADOS, MOTA ENGIN, Himmelu u. Papesch przy budowie dróg S17, S19.

Sprzęt, którym dysponujemy w chwili obecnej pozwala nam samodzielnie realizować coraz to większe zamówienia.

Nasze działania wykonujemy terminowo dzięki dobrze zarządzanemu i wykwalifikowanemu zespołowi pracowników, którzy zostali przeszkoleni w zakresie sposobów i warunków bezpiecznego usuwania wyrobów zawierających azbest, ochrony przeciwpożarowej i pierwszej pomocy.

Posiadamy niezbędne zezwolenia i decyzje dla prowadzenia każdej wymienionej wyżej gałęzi naszej działalności na terenie całego kraju.

Wszystkie zlecenia realizujemy kompleksowo z zachowaniem obowiązujących formalności prawnych, przepisów technicznych, sanitarnych i ochrony środowiska.

W każdym segmencie świadczonych przez nas usług, gwarantujemy wysoką jakość wykonywanych zleceń, terminowość, odpowiedzialność i profesjonalną obsługę na każdym etapie realizacji zadania.